سرامیک فایبر

سرامیک فایبر

عايق های پشم سرامیک از جمله عايق های نسوز  (Refractory) محسوب شده که از اکسید آلومینیوم و سیلیس تشکیل شده اند. الیاف سرامیکی سبک وزن و مقاوم بوده که می تواند دمای بسیار زيادی را تا 1649 درجه سانتی گراد تحمل کند.

پتویی/بلانکت

تخته و وکیوم

کاغذی/Paper

پارچه و منسوجات

مدول

حلاجی و فله

 

C F01

 

از پشم سرامیک به عنوان عايق حرارتی والکتريکی در کوره های القايی و الکتريکی استفاده شده و در صنايع نفت و گاز، پتروشیمی ها، ساختمان و بسیاری صنايع ديگر کاربرد فراوان دارد.

این نوع عایق در انواع مختلف پتویی، تخته ایی و وکیوم، کاغذی (Paper)، پارچه و منسوجات، مدول، و فله تحت استاندارد ASTM  تولید و عرضه می شود.

الیاف سرامیک خواص آکوستیکی خوبی از خود نشان می دهد و استفاده از آن در جاهایی که هم نیاز به عایق حرارتی و هم صوتی در لایه های بسیار نازک و سبک باشد ( مانند بدنه خودروها ) توجیه اقتصادی پیدا می کند. همچنین، به دلیل مقاومت حرارتی بسیار زیاد آن، از پشم سرامیک می توان به عنوان عایق ضد آتش در سازه ها استفاده کرد.

از آنجایی که مقاومت الیاف سرامیک در مقابل شوک های حرارتی بسیار زیاد است لذا این خاصیت باعث می شود تا از این نوع عایق در جاهایی که پیک حرارتی شدید وجود دارد مانند ترمز خودروها استفاده شود.

 

 

C F Market

 

 

Blanket

Blanket

Board & Vacuum

Board & Vacuum

Paper

Paper

Module

Module

Textile

Textile

Bulk

Bulk

اطلاعات تماس

address2 آدرس : اصفهان، نجف آباد، شهرک صنعتی منتظریه خیابان 101، پلاک 12

postal code کد پستی : 8513114961

telephon2 تلفن : 42990 – 031

fax1 تلفکس : (داخلی 6) 42990 – 031

email icon ایمیل:  addres email4

      اینستاگرام:

jahanayeghpars@

 jahanayeghpars_en@

مکان ما

google map

آماربازدید

امروزامروز54
دیروزدیروز314
این هفتهاین هفته978
این ماهاین ماه6169
بازدید کلبازدید کل227983