اخبار

حضور شرکت جهان عایق پارس در دوازدهمین نمایشگاه نفت عسلویه - 2021

دوازدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی - عسلویه 2021

 

نمايشگاه بين المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی عسلویه یکی از مهمترین رویدادهای صنعتی و تجاری منطقه پارس جنوبی در حوزه صنعت نفت كه سالانه با حضور جمع كثيری از تامین کنندگان محصولات و خدمات در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمی است تا شركت های فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد اين صنعت، فعاليت ها و نوآوری های آتی خود را هدايت نمايند.

در حاشیه خلیج فارس و  در محدوده ۴۶ هزار هکتاری استان بوشهر قرار گرفته است که مشتمل بر سه منطقه پارس یک (پارس جنوبی) با ۱۴ هزار هکتار که شهرستان عسلویه را در بر می گیرد ، پارس دو ( کنگان) در محدوده ۱۶ هزار هکتاری شهرستان کنگان را در بر گرفته است و پارس سه ( پارس شمالی) شامل ۱۶ هزار هکتار از محدوده ی شهرستانهای دیر، دشتی،تنگستان و بوشهر را در بر می گیرد.

استان بوشهر با موقعیت طبیعی شامل اراضی جلگه ای، پایکوهی و کرانه ای- در بخش شرقی منطقه سطح کوهپایه بیش از دشت هاست و درسمت غرب جلگه های کرانه ای به چشم می خورد.این استان دارای اقلیم گرم و مرطوب که در تابستان دمای بالای ۵۰درجه و در زمستان دمای حداقل تا ۵ درجه را تجربه می کند.

 

مناطق عملیاتی

۱- منطقه پارس ۱ (پارس جنوبی): این منطقه با ۱۴ هزار هکتار وسعت شامل ۱۶ فاز فرآوری گاز و ۱۵ مجتمع پتروشیمی و نیز صنایع پایین دستی پتروشیمی، صنایع مختلف مرتبط و صنایع نیمه سنگین است که فازهای ۱ تا ۱۰ به بهره برداری رسیده است و فازهای ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۲۰ و ۲۱ نیز در این منطقه در حال ساخت می باشد.

۲- منطقه پارس ۲ (پارس کنگان): اراضی منطقه پارس ۲ (پارس کنگان) به وسعت ۱۶ هزار هکتار، شامل ۸ فاز پالایشگاهی و یک طرح LNG می باشد. ساخت فازهای ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۹، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ و کارخانه ی (IRAN LNG) در این منطقه برنامه ریزی شده است.

۳- منطقه پارس ۳ (پارس شمالی): اراضی پارس شمالی ۱۶ هزار هکتار است که به منظور پشتیبانی از طرح توسعه برخی میادین مهم هیدروکربوری اختصاص یافته است. میدان های گازی پارس شمالی، گلشن، فردوسی و فرزاد A و B در این حوزه عملیاتی قرار دارند.

 

شرکت جهان عایق پارس مقدم مهمانان عزیز را گرامی می دارد.

سالن 2

غرفه M - 4

 

اطلاعات تماس

address2 آدرس : اصفهان، نجف آباد، شهرک صنعتی منتظریه خیابان 101، پلاک 12

postal code کد پستی : 8513114961

telephon2 تلفن : 42990 – 031

fax1 تلفکس : (داخلی 6) 42990 – 031

email icon ایمیل:  addres email4

      اینستاگرام:

jahanayeghpars@

 jahanayeghpars_en@

مکان ما

google map

آماربازدید

امروزامروز17
دیروزدیروز256
این هفتهاین هفته1611
این ماهاین ماه7610
بازدید کلبازدید کل203163