۲

خط تولید آلومینیوم با پوشش پلی کرافت و پلی سورلین با ظرفیت بیش از ۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰تن در سال تولید کاغذ کرافت با روش ریزش پلی اتیلن و اکستروژن با ظرفیت سالانه ۲۰۰۰ تن و همچنین ملزومات عایق و بست با تولید ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰قطعه در سال در شرکت جهان عایق پارس رسما افتتاح گردید.

در مراسم افتتاحیه آقای مهندس جلالی مدیر عامل شرکت جهان عایق پارس ضمن تقدیر از کارکنان و کارشناسان مجموعه که مقدمات پیشرفت و توسعه شرکت را فراهم نمودند یادآور شدند که شرکت جهان عایق پارس بعنوان یک واحد نمونه تولید که بر اساس توجه به اصل کیفیت و تولید و ارتقا سیستمهای تولید به موازات تولید توانسته است یکی از شرکتهای شاخص در تولید این فرآورده های صنعتی مطرح شده و با استفاده از استعدادهای بالقوه ای که در این مجموعه دارد امر مهم تولید را به پیش ببرد.

ایشان افزودند با شرایطی که در کشورمان ایران فراهم شده است و صنعت ایران در عرصه های  جهانی جای خود را باز کرده این موضوع میتواند ایران را بصورت یک الگو برای خاورمیانه ودیگرکشورها قرارگرفته  و با اتخاذ  سیاستهای تولیدگرا و توجه به کیفیت کالا توجه بازارهای جهانی را به خود جلب نماید.

آقای جلالی همچنین عنوان نمودند که صنعت عایق و جایگاه ان در کشور نوپاست و برای تکمیل این صنعت باید بخش تولید با توجه به تکنولوژی روز دنیا و امکانات جدید بررسی شده وپابپای انها خود را ارتقا دهد.

ایشان با توجه به موفقیت امیز خواندن افتتاح کارخانه تولیدکرافت  وآلومینیوم کرافت  و لوازم جانبی این موضوع را حلقه ای از زنجیر در نظر گرفته شده برای جهان عایق خواند .ابراز امیدواری کرد که با تکیه بر دانش فنی پرسنل و راهبردهای مدیریتی اهداف تعریف شده برای تولید انواع عایقهای سرد و گرم را پیش ببرند و بزودی شاهد افتتاح خطوط ویژه از این زنجیره می باشیم.